O společnosti

Společnost PROFIMEDIA byla založena již v roce 1991 a za dobu své působnosti prošla vývojem jak v rozsahu činnosti, tak i v organizační struktuře.
V dnešní podobě firma poskytuje široký rozsah služeb v oblastech projekční a prezentační techniky, audiovizuální techniky a konferenčního servisu.

Stálé místo v naší činnosti má prodej kvalitní prezentační, projekční a audiovizuální techniky.
Jsme distributorem nebo prodejcem nejen těchto renomovaných značek:

V jejich sortimentu naleznete jak zařízení pro firemní potřeby (data projektory, interaktivní obrazovky, projekční plochy, …), tak pro domácí využití (reprosoustavy, video projektory, audiovizuální systémy …).

Konferenční, školící a prezentační místnosti

Konferenční, školící a prezentační místnosti

Velkou měrou se zabýváme komplexním řešením konferenčních, školících a prezentačních místností. Pro svá řešení používáme nejmodernější techniku včetně automatických řídících systémů. Při jejich realizaci jsme schopni zajistit:

  • Prvotní návrh ve spolupráci s architektem
  • Vypracování projektové dokumentace
  • Samotnou realizaci a zprovoznění
  • Následný odborný servis

Zajišťování výstav, konferencí, kulturních, sportovních či společenských akcí nejen po stránce velkoplošné projekce, ale komplexně konferenčním servisem včetně multimediálních prezentací a videofilmů patří rovněž k předním aktivitám společnosti PROFIMEDIA.

Učebny nové generace

Učebny nové generace

Významné jsou aplikace v oblasti školství. Díky dlouhodobým zkušenostem z tohoto prostředí a za pomoci moderní techniky – interaktivních tabulí a výukového SW, navrhujeme a realizujeme učebny nové generace.

Inteligentní rodinný dům

Inteligentní rodinný dům

Inteligentní rodinný dům dnes není fikcí, ale realitou.
Jednoduché ovládání všeho elektrického ocení každý, kdo nechce tápat v nepřeberném množství ovladačů a nemíní studovat objemné manuály.

Vysoká technická a estetická úroveň realizací a kvalita poskytovaných služeb jsou pro nás jedinou cestou na jejímž konci může být spokojený zákazník.
Chcete-li také mezi ně patřit tak nás neváhejte kontaktovat.