Zastoupení firem

Jsme autorizovaným distributorem pro ČR a SR těchto renomovaných značek:

Promethean

Promethean je jedním z největších světových výrobců moderních výukových technologií. Interaktivní tabule Activboard využívají při výuce stovky českých škol. V dodávaném autorském software ActivInspire vytvořili učitelé již více než 20 tisíc kvalitních výukových materiálů, díky kterým se mohou děti vzdělávat zábavnější a efektivnější formou. Výuková platforma Activ představuje komplexní řešení interaktivní výuky s velkým potenciálem dalšího rozvoje a profesionální podporou v oblasti dalšího vzdělávání pedagogických pracovníků.

Přejít na web

PASCO

PASCO představuje univerzální edukační platformu pro experimentální výuku přírodních věd. Ve školství nachází své uplatnění zejména v hodinách fyziky, biologie, chemie nebo environmentální výchovy, pro které nabízí nejen specializované sady měřících sond, senzorů a příslušenství, ale také laboratorní práce a metodiky, zpracované v souladu s tradicí i potřebami našeho školství.

Přejít na web

HITACHI

Nová generace projektorů HITACHI splňuje různorodé potřeby obchodní i vzdělávací sféry. S technologií velmi krátké projekční vzdálenosti u vybraných modelů navíc nabízí neporovnatelnou čistotu a jas, které spojuje s nejlepší účelností, přenosností a snadností ovládání. Projektory dále nabízejí řadu bezpečnostních funkcí snižující riziko krádeže. Mohou být také snadno a rychle připojeny do podnikové nebo univerzitní sítě.

Přejít na web

MacroPix

Velké i za slunečního svitu kvalitně zobrazující plochy již nejsou jen výsadou bohatých zahraničních firem. V reklamě, sportu, u příležitostí významných společenských událostí, tam všude májí dnes LED obrazovky své místo. Každé uplatnění i umístění takové plochy je vždy originální a zpracovává se na míru. Italská firma TecnoVISION se svými bohatými zkušenostmi a tisíci obrazovkami rozmístěnými po celém světě, zhotoví vše co si vzpomenete.

Přejít na web

MW

MW je již řadu let jedním z předních výrobců na trhu projekčních ploch. Jakožto moderní evropský výrobce s technicky vyspělou výrobní linkou a ultramoderním systémem pro nástřik projekčních ploch, zaručuje MW nejvyšší kvalitu. Stálé zdokonalování výrobků a kontrola kvality zaručuje prvotřídní úroveň promítacích pláten MW. Každá projekce je jiná, nejen standardní plochy, ale také speciální provedení uspokojují poptávku zákazníků. Je dostupný velký rozsah materiálů a rozměrů ploch, od ploch přenosných po gigantické projekční plochy.

Přejít na web

EVOKO

Pokud užíváte větší množství zasedacích místností, máte před sebou dva nelehké úkoly. Musíte se postarat o jejich efektivní využití a zároveň zajistit skutečný přínos probíhajících jednání. Evoko Room Manager je již dlouhou dobu znám svými stylovými dotykovými obrazovkami, které zobrazují stav rezervace místností, přímo u vstupu do každé z nich. Naše nová verze software, nazvaná Evoko Room Manager EVO, jde ještě dál. Díky statistickým funkcím, můžete nyní vyhodnocovat nashromážděné úda¬je o proběhlých rezervacích, a optimalizovat tak využití firemních zdrojů, a to jak na osobní, tak celofiremní bázi. S Evoko získáváte přístup k novému systému podpory, jehož vnitřní plánovací inteligence vám umožní vylepšit kulturu a efektivitu plánování schůzek.

Přejít na web

SMS

Kompletní nabídka držáků pro projektory, plazmové, LCD televize a monitory švédské firmy SMS (Smart Media Solutions). Nabízené produkty vynikají především velmi nápaditou koncepcí, výborným dílenským zpracováním a zajímavou cenou.

Přejít na web

Vysoká technická a estetická úroveň realizací a kvalita poskytovaných služeb jsou pro nás jedinou cestou na jejímž konci může být spokojený zákazník.
Chcete-li také mezi ně patřit tak nás neváhejte kontaktovat.