Zastoupení firem

Jsme autorizovaným distributorem pro ČR a SR těchto renomovaných značek:

Promethean

Promethean je jedním z největších světových výrobců moderních výukových technologií. Interaktivní tabule Activboard využívají při výuce stovky českých škol. V dodávaném autorském software ActivInspire vytvořili učitelé již více než 20 tisíc kvalitních výukových materiálů, díky kterým se mohou děti vzdělávat zábavnější a efektivnější formou.

Přejít na web

PASCO

PASCO představuje univerzální edukační platformu pro experimentální výuku přírodních věd. Ve školství nachází své uplatnění zejména v hodinách fyziky, biologie, chemie nebo environmentální výchovy, pro které nabízí nejen specializované sady měřících sond, senzorů a příslušenství, ale také laboratorní práce a metodiky, zpracované v souladu s potřebami našeho školství.

Přejít na web

SAM Labs

SAM Labs poskytuje vše, co potřebujete k zážitkové výuce STEAM ve vaší učebně. Nabízíme všechny potřebné nástroje včetně zpracovaných výukových materiálů, intuitivních aplikací i bezdrátových elektronických modulů.

Přejít na web

HITACHI

Nová generace projektorů HITACHI splňuje různorodé potřeby obchodní i vzdělávací sféry. S technologií velmi krátké projekční vzdálenosti u vybraných modelů navíc nabízí neporovnatelnou čistotu a jas, které spojuje s nejlepší účelností, přenosností a snadností ovládání. Projektory dále nabízejí řadu bezpečnostních funkcí snižující riziko krádeže.

Přejít na web

Maxell

Nová generace projektorů Maxell splňuje různorodé potřeby prezentace a vzdělávání. Ať si vyberete malé přenosné zařízení nebo sáhnete po výkonném konferenčním modelu, vždy získáte spolehlivé zařízení, které perfektně splní svůj účel.

Přejít na web

Sanako

Sanako Pronounce je inovativní software pro zlepšení výslovnosti v cizím jazyce. Jeho jednoduchost a hravost ho předurčuje ke každodennímu využití ve školách a institucích, které chtějí výrazně podpořit kvalitu mluveného slova.

Přejít na web

Catchbox

Catchbox je první měkký bezdrátový mikrofon, který můžete hodit žákům a zahájit tak diskusi. Catchbox je ideálním doplňkem výukových hodin, přednášek, konferencí a společných setkání. Dokáže vtáhnout účastníky do diskuze a lépe sdílet a rešit problémy.

Přejít na web

SMS

Kompletní nabídka držáků pro projektory, plazmové, LCD televize a monitory švédské firmy SMS (Smart Media Solutions). Nabízené produkty vynikají především velmi nápaditou koncepcí, výborným dílenským zpracováním a zajímavou cenou.

Přejít na web

BalanceBox

BalanceBox je inovativní výškově stavitelný systém založený na patentované technologii. K posouvání obrazovky nahoru a dolů Vám budou stačit jen dva prsty. BalanceBox je unikátní a velmi oblíbené řešení, které nepotřebuje žádné napájení. BalanceBox představuje komfortní, bezpečné a vysoce spolehlivé řešení výškového posuvu. Nabízíme také variantu pojezdu řešení kombinující interaktivní plochu (dotyková obrazovka či interaktivní tabule) a keramická křídla.

Přejít na web

Newline

Newline nabízí obrazovku s vysokým rozlišením, která je mnohem jasnější než obraz z projektoru. Použitím interaktivní obrazovky Newline dáte vašim jednáním, poradám a prezentacím zcela nový rozměr. To vše zcela itutitivně, přímo v prostředí MS Office bez nutnosti procházet zdlouhavým školením. Sbohem dáte nepříjemnému stínu, pravidelné kalibraci, čistění filtru nebo výměnám lamp. Nejen že tak získáte lepší řešení, ale také ušetříte.

Přejít na web

Evoko

Pokud užíváte větší množství zasedacích místností, máte před sebou dva nelehké úkoly. Musíte se postarat o jejich efektivní využití a zároveň zajistit skutečný přínos probíhajících jednání. Evoko Room Manager je již dlouhou dobu znám svými stylovými dotykovými obrazovkami, které zobrazují stav rezervace místností, přímo u vstupu do každé z nich. Naše nová verze software, nazvaná Evoko Room Manager EVO, jde ještě dál. Díky statistickým funkcím, můžete nyní vyhodnocovat nashromážděné údaje.

Přejít na web

Vysoká technická a estetická úroveň realizací a kvalita poskytovaných služeb jsou pro nás jedinou cestou na jejímž konci může být spokojený zákazník.
Chcete-li také mezi ně patřit tak nás neváhejte kontaktovat.